Perçinleme

Keşşaf Önder Alioğlu - Kişisel, WEB, Sosyal Medya, OUTDOOR, Mesleki Eğitim

MESLEKİ & TEKNİK EĞİTİM

Perçinleme

Metaller günümüzde endüstride çok yaygın olarak kullanılan ve önemli yer tutan malzemelerdir. Metal işleri de endüstrinin bel kemiğini oluşturmaktadır. Metallerin işlenmesinde çalışan teknik elemanlar endüstri için en önemli unsurlardandır, çünkü metalleri kalıcı olarak en etkili ve ekonomik şekilde biçimlendiren onlardır.

 

 

Buna karşılık metal teknolojisinde çalışan biz teknik elemanlara düşen görev, hayatımızda önemli yer tutan metallerin işlenmesinde teknolojiyi takip etmek ve gelişen dünyanın bize sağladığı olanakları en iyi şekilde değerlendirmektir.

Perçinleme, metal teknolojileri alanının vazgeçilmez bir bölümüdür. Örneğin, makine parçalarında, mutfak sanayinde, zincir ve dişlilerde, gemi gövdelerinde vb. yerlerde kullanılmaktadır.

Bu alanda kendini yetiştiren kişiler iyi bir meslek sahibi olmanın yanı sıra piyasanın aradığı kalifiye bir eleman olacaksınız.

 

Sunumu pdf formatında indirmek için burayı tıklayınız.

Not: 

1. Tüm sunumlar pdf formatına çevrilmiştir. Orjinal powerpoint (ppt) formatında ücret karşılığında almak için lütfen benimle iletişime geçiniz.

 

2. Tüm sunum ve veriler ücretsizdir. Tek isteğim kaynak belirterek kullanmanızdır.