Vidalı ve Kenetli Birleştirme

Keşşaf Önder Alioğlu - Kişisel, WEB, Sosyal Medya, OUTDOOR, Mesleki Eğitim

MESLEKİ & TEKNİK EĞİTİM

Vidalı ve Kenetli Birleştirme

Günümüzde hiçbir ürün tek parçadan meydana gelmemektedir. Üretilen her ürün birden fazla parçanın farklı metotlar ile birleştirilmesi ile hazırlanmaktadır. Bu modülde birleştirme yöntemlerinin yanı sıra vidalı ve kenetli birleştirme yöntemleri hakkında kapsamlı bilgi bulabileceksiniz.

 

Günümüzde herhangi bir mesleği öğrenmek mutlaka uygulamalı, bilimsel eğitimden geçmeyi zorunlu hale getirmektedir. Artık hiçbir meslek ilk öğrenildiği şekilde kalmamakta, sürekli alanında yenilenmeyi gerektirmektedir.

Vidalı ve kenetli birleştirme metal işleri sektörünün her alanında uygulama imkanı bulmaktadır. Bu modülü tamamladığınızda vidalı ve kenetli birleştirme konusunda birleştirme elemanlarını tanıyarak ölçü almayı, vidalı ve kenetli birleştirme işi yapmayı kavramış olacaksınız. Ayrıca, bu alanda resim çizme ve okuma kurallarını öğreneceksiniz.

Ülkemizin ve sanayimizin nitelikli insan gücü ihtiyacını bir birey olarak karşılamanız yanında ülkenize, çevrenize, ailenize ve kendinize faydalı olma mutluluğunu ve sevincini yaşayacaksınız.

 

Sunumu pdf formatında indirmek için burayı tıklayınız.

 

Not: 

·         Tüm sunumlar pdf formatına çevrilmiştir. Orjinal powerpoint (ppt) formatında ücret karşılığında almak için lütfen benimle iletişime geçiniz.

·         Tüm sunum ve veriler ücretsizdir. Tek isteğim kaynak belirterek kullanmanızdır.