Eğme - Bükme

Keşşaf Önder Alioğlu - Kişisel, WEB, Sosyal Medya, OUTDOOR, Mesleki Eğitim

MESLEKİ & TEKNİK EĞİTİM

Eğme - Bükme

Bu sunum ile metal teknolojisi alanındaki en önemli konulardan biri olan ve sadece metallere has karakteristik özelliklerden eğme – bükme  hakkında bilgi edinebileceksiniz.

 

Dünyada ve ülkemizde her geçen gün sanayi ve endüstri gelişmektedir. Sizde dünyada önemli yer kaplayan metal sektöründe yer almaya adaysınız. Günümüzde bilgili, becerikli ve iyi yetişmiş personele bu sektör ihtiyaç duyar. Bu modülde size öğretilmek istenen eğme - bükme işleri de, bu sektörün can damarlarındandır.

Günümüzde eğme bükme konusunda faaliyet gösteren büyüklü küçüklü binlerce işletme vardır. Bu işletmeler için makine, takım, kalıp imalatı yapan işletmelerde azımsanmayacak kadar çoktur. Bu modülde elde edeceğiniz bilgi ve beceriler ile sektörlerde iş imkânı bulacaksınız. Bu işletmelerden bazıları; çelik eşya, konstrüksiyon, makine, süsleme demirciliği, otomotiv, demir doğramadır.

Sunumu pdf formatında indirmek için burayı tıklayınız.

Not: 

·     Tüm sunumlar pdf formatına çevrilmiştir. Orjinal powerpoint (ppt) formatında ücret karşılığında almak için lütfen benimle iletişime geçiniz.

 

·         Tüm sunum ve veriler ücretsizdir. Tek isteğim kaynak belirterek kullanmanızdır.