Robot Kaynak Teknolojisi

Keşşaf Önder Alioğlu - Kişisel, WEB, Sosyal Medya, OUTDOOR, Mesleki Eğitim

MESLEKİ & TEKNİK EĞİTİM

Robot Kaynak Teknolojisi

Bu sunum ile metal teknolojilerinin her alanında son zamanların vazgeçilmezi robot kaynak teknolojileri hakkında bilgi edinebileceksiniz.

 

Günümüz çalışma şartlan ve rekabet ortamında, yapılan işin mükemmelliği ve kalitesi büyük önem  kazanmış durumdadır [2,3]. İşte bu şartlar altında robot kullanımıyla, kalite arttırılmakta, standard  üretim sağlanmakta, işçilik ve malzeme giderleri azaltılmaktadır. Böylece robot sistemine sahip şirketlerin rakipleriyle arasındaki rekabet güçleri artmaktadır. Bunların yanında, robotlar insanları  monoton ve ağır hacimli işlerden, kaynakhane ve boyahanenin zehirleyici etkili ortamlarından  kurtarırlar. Dar alanlarda bir çok işlemin yapılması imkanım tanırlar.

Tüm ölçekteki üretici kuruluşlar bugünün uluslararası pazarında rekabet edebilir bir çizgi yakalamak için robota dayalı kaynak sistemlerini tercih etmektedirler. Bu tercihte olan üreticiler kaynak kalitesini, verimliliğini ve esnekliğini arttırmak ve müşterilerinin dinamik ihtiyaçlarını karşılamak gerektiğini fark etmektedirler.

Sunumu pdf formatında indirmek için burayı tıklayınız.

Not: 

Tüm sunumlar pdf formatına çevrilmiştir. Orjinal powerpoint (ppt) formatında almak için lütfen benimle iletişime geçiniz.

 

Tüm sunum ve veriler ücretsizdir. Tek isteğim kaynak belirterek kullanmanızdır.