El İle Kesme

Keşşaf Önder Alioğlu - Kişisel, WEB, Sosyal Medya, OUTDOOR, Mesleki Eğitim

MESLEKİ & TEKNİK EĞİTİM

El İle Kesme

Günümüzde herhangi bir mesleği öğrenmek, uygulamalı bilimsel eğitimden geçmeyi zorunlu hale getirmektedir. Artık hiçbir meslek ilk öğrenildiği biçimde kalmamakta; her meslek kendi alanında yenilenmeyi zorunlu kılmaktadır.

 

Bu nedenle siz öğrenciler, yaşamınız boyunca mesleğinizle ilgili teknolojik yenilikleri izlemek, fırsat buldukça uygulama yapmak zorundasınız.

Bu modülü başarı ile tamamladığınızda el ile kesme konusunda ölçü almayı, talaşlı ve talaşsız kesmeyi, güvenli çalışmayı uygulayarak kavramış olacaksınız.

Sanayide büyük ağırlığı olan bu modüle gereken önemi veriniz, en iyi şekilde kavrayınız.

Bu modülü kavradığınızda ve bu modülün gerektirdiği işlemleri tam uyguladığınızda metal sektörü işverenleri tarafından tercih edilen, aranan bir eleman olacaksınız.

Ülkemizin ve sanayimizin nitelikli insan gücü ihtiyacını bir birey olarak karşılamanız yanında ülkenize, çevrenize, ailenize ve kendinize faydalı olma mutluluğunu ve sevincini yaşayacaksınız.

Sunumu pdf formatında indirmek için burayı tıklayınız.

Not: 

1. Tüm sunumlar pdf formatına çevrilmiştir. Orjinal powerpoint (ppt) formatında ücret karşılığında almak için lütfen benimle iletişime geçiniz.

 

2. Tüm sunum ve veriler ücretsizdir. Tek isteğim kaynak belirterek kullanmanızdır.